رنگ
Natural
پچ
0.197" (5.00mm)
سری
91999
ویژگیها
Board Guide, Keyed
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Blade Type Power Connector Assemblies |
| تولیدکننده | Molex |
| رنگ | Natural |
| پچ | 0.197" (5.00mm) |
| سری | 91999 |
| ویژگیها | Board Guide, Keyed |
| بسته بندی | Bulk |
| قطر سیم | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder |
| تولید کننده | Molex |
| نوع نصب | Through Hole |
| نوع کانکتور | Header, Male Blades |
| تماس پایان یافت | Silver |
| نوع بست | Latch Lock |
| تعداد ردیفها | 1 |
| رتبه ولتاژ | 250 V |
| سبک اتصال | - |
| مواد تماس | Brass |
| شماره محصول پایه | 091999 |
| تعداد موقعیتها | 3 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 16 A |
| مواد - عایق | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 120°C |
| ضخامت پایان تماس | 78.7µin (2.00µm) |
بستهبندی
-
MSL
-


