Style
Board to Board
Series
TermiMate 505072
Packaging
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
Part Status
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Solid State Lighting Connector Contacts |
| تولیدکننده | Molex |
| Pitch | - |
| Style | Board to Board |
| Series | TermiMate 505072 |
| Features | - |
| Packaging | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Wire Gauge | - |
| Part Status | Obsolete |
| Termination | Solder |
| Manufacturer | Molex |
| Housing Color | - |
| Mating Cycles | 10 |
| Mounting Type | Surface Mount, Right Angle |
| Connector Type | Contact, Socket |
| Contact Finish | Tin |
| Fastening Type | Latch Lock |
| Voltage Rating | 125 V |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Housing Material | - |
| Base Product Number | 505072 |
| Number of Positions | 1 |
| Current Rating (Amps) | 3A |
| Operating Temperature | -55°C ~ 105°C |
بستهبندی
-
MSL
-


