نوع
Non-Isolated PoL Module, Digital
ویژگیها
Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense
بسته بندی
Tray
وضعیت قطعه
Active
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC DC Converters |
| تولیدکننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| نوع | Non-Isolated PoL Module, Digital |
| سری | - |
| ویژگیها | Adjustable Output, PMBus™, Remote Sense |
| بسته بندی | Tray |
| کارآمدی | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 45-PowerFLGA Module |
| سازمان تأیید | - |
| ویژگیهای کنترل | - |
| اندازه / ابعاد | 0.31" L x 0.31" W x 0.08" H (8.0mm x 8.0mm x 2.0mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 0.5 ~ 5V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| شماره محصول پایه | MPM3695 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| ولتاژ - ورودی (حداکثر) | 16V |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | 3.3V |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 10A |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 45-LGA (8x8) |
بستهبندی
-
MSL
-


