نوع
Non-Isolated PoL Module
نمره
Automotive
ویژگیها
Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC DC Converters |
| تولیدکننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| نوع | Non-Isolated PoL Module |
| نمره | Automotive |
| سری | - |
| ویژگیها | Adjustable Output, Remote On/Off, Remote Sense |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| کارآمدی | - |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Surface Mount, Wettable Flank |
| صلاحیت | AEC-Q100 |
| بسته / مورد | 15-PowerLFQFN Module |
| سازمان تأیید | - |
| شماره استاندارد | - |
| ویژگیهای کنترل | - |
| اندازه / ابعاد | 0.16" L x 0.12" W x 0.06" H (4.0mm x 3.0mm x 1.6mm) |
| تعداد خروجیها | 1 |
| ولتاژ - خروجی ۱ | 1.2V |
| ولتاژ - خروجی 2 | - |
| ولتاژ - خروجی ۳ | - |
| ولتاژ - خروجی ۴ | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C |
| ولتاژ - ورودی (حداکثر) | 5.5V |
| ولتاژ - ورودی (حداقل) | 2.5V |
| جاری - خروجی (حداکثر) | 3A |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 15-QFN (3x4) |
بستهبندی
-
MSL
-

