نمره
Automotive
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
وضعیت قطعه
Active
برنامهها
Converter, USB
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Special Purpose Regulators |
| تولیدکننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| نمره | Automotive |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Converter, USB |
| تولید کننده | Monolithic Power Systems Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount, Wettable Flank |
| صلاحیت | AEC-Q100 |
| بسته / مورد | 22-VFQFN |
| ولتاژ - ورودی | 36V |
| ولتاژ - خروجی | 5V |
| تعداد خروجیها | 2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 22-QFN (4x4) |
بستهبندی
-
MSL
-


