Series
M6
Circuit
DPDT
Features
UL94 V-0, IP65
Packaging
Retail Package
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Keylock Switches |
| تولیدکننده | Moujen |
| Series | M6 |
| Circuit | DPDT |
| Features | UL94 V-0, IP65 |
| Packaging | Retail Package |
| Part Status | Active |
| Manufacturer | Moujen |
| Actuator Type | Flat Key |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Angle of Throw | 90° |
| Contact Finish | Palladium |
| Switch Function | On-On |
| Contact Material | Silver (Ag) |
| Termination Style | Quick Connect - 0.110" (2.8mm) |
| Number of Positions | 2 |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Voltage Rating - DC | 125 V |
| Current Rating (Amps) | 2A (AC), 400mA (DC) |
| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Key Removable Positions | Left |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 16.20mm Dia |
بستهبندی
-
MSL
-


