جنس
Male
شامل
3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer
بسته بندی
Bulk
حفاظت
Unshielded
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Connectors |
| تولیدکننده | MPD (Memory Protection Devices) |
| جنس | Male |
| سری | - |
| ویژگیها | - |
| شامل | 3 pcs - 1 Connector, 1 Nut, 1 Washer |
| بسته بندی | Bulk |
| حفاظت | Unshielded |
| Body Color | Silver |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder Eyelet(s) |
| Thread Size | M8x0.75 |
| تولید کننده | MPD (Memory Protection Devices) |
| جنس بدنه | Brass |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| نوع کانکتور | Jack |
| Actual Diameter | 0.098" (2.50mm ID), 0.220" (5.60mm OD) |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| مواد تماس | Brass, Copper Alloy |
| مواد ساختمانی | - |
| رنگ عایق | - |
| ویژگی نصب | Bulkhead - Front Side Nut |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| سوئیچ(های) داخلی | Single Switch, Normally Closed |
| Mating Length/Depth | - |
| رتبه فعلی (آمپر) | 5 A |
| دمای عملیاتی | -15°C ~ 90°C |
| Contact Material - Plating | Silver |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | - |
| Number of Positions/Contacts | 2 Conductors, 2 Contacts |
| Industry Recognized Mating Diameter | 2.50mm ID (0.098"), 5.50mm OD (0.217") |
بستهبندی
-
MSL
-


