جنس
Female
ویژگیها
Strain Relief
شامل
2 pcs - 1 Connector, 1 Handle
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Connectors |
| تولیدکننده | MPD (Memory Protection Devices) |
| جنس | Female |
| سری | - |
| ویژگیها | Strain Relief |
| شامل | 2 pcs - 1 Connector, 1 Handle |
| بسته بندی | Bulk |
| حفاظت | Unshielded |
| Body Color | Silver, Black |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | Solder |
| Thread Size | - |
| تولید کننده | MPD (Memory Protection Devices) |
| جنس بدنه | Brass |
| نوع نصب | Free Hanging (In-Line) |
| نوع کانکتور | Plug |
| Actual Diameter | 0.098" (2.50mm ID), 0.217" (5.50mm OD) |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| مواد تماس | Brass |
| مواد ساختمانی | Polypropylene (PP) |
| رنگ عایق | Black |
| ویژگی نصب | - |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| سوئیچ(های) داخلی | Does Not Contain Switch |
| Mating Length/Depth | 0.543" (13.80mm) |
| رتبه فعلی (آمپر) | 5 A |
| دمای عملیاتی | - |
| Contact Material - Plating | Nickel |
| رتبهبندی اشتعالپذیری مواد | - |
| Number of Positions/Contacts | 2 Conductors, 2 Contacts |
| Industry Recognized Mating Diameter | 2.50mm ID (0.098"), 5.50mm OD (0.217") |
بستهبندی
-
MSL
-


