نوع
Patch Cord
سری
BU
محتوا
1 Lead, Black
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Banana, Meter Interface |
| تولیدکننده | Mueller Electric Co |
| نوع | Patch Cord |
| سری | BU |
| امتیازها | - |
| محتوا | 1 Lead, Black |
| بسته بندی | Bulk |
| قطر سیم | 18 AWG |
| وضعیت قطعه | Active |
| Cable Length | 60.0" (1524.00mm) |
| تولید کننده | Mueller Electric Co |
| 1st Connector | Banana Plug, Single, Stackable |
| اتصال دوم | Alligator Clip, Insulated |
| Configuration | Banana to Alligator |
| Stacking Method | Multi-Stacking, Front and Vertical |
| ولتاژ - نامی | 1000V (1kV) |
| شماره محصول پایه | BU-P1166 |
| رتبه فعلی (آمپر) | 10A |
| مواد - عایق | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
بستهبندی
-
MSL
-

