Series
MultiConnect® OCG-D
Function
Transceiver, Verizon Gateway
Frequency
800MHz, 1.9GHz
Packaging
Box
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Receiver, Transmitter, and Transceiver Finished Units |
| تولیدکننده | Multi-Tech Systems Inc. |
| Series | MultiConnect® OCG-D |
| Features | - |
| Function | Transceiver, Verizon Gateway |
| Frequency | 800MHz, 1.9GHz |
| Interface | - |
| Packaging | Box |
| Part Status | Obsolete |
| Sensitivity | -161dB |
| Applications | Remote Asset Management |
| Manufacturer | Multi-Tech Systems Inc. |
| Power - Output | - |
| Data Rate (Max) | - |
| Voltage - Supply | 9V ~ 32V |
| Base Product Number | MTCDP |
| Modulation or Protocol | CDMA2000 |
بستهبندی
-
MSL
-


