نوع
Wirewound
سری
LQW2
Q @ Freq
53 @ 250MHz
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Fixed Inductors |
| تولیدکننده | Murata Electronics |
| نوع | Wirewound |
| سری | LQW2 |
| امتیازها | - |
| Q @ Freq | 53 @ 250MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| حفاظت | Unshielded |
| تحمل | ±2% |
| اندوکتانس | 160 nH |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 0805 (2015 Metric) |
| Material - Core | Non-Magnetic |
| اندازه / ابعاد | 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm) |
| شماره محصول پایه | LQW2BAN |
| مقاومت DC (DCR) | 460mOhm Max |
| رتبه فعلی (آمپر) | 930 mA |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.060" (1.52mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | - |
| Frequency - Self Resonant | 920MHz |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |
بستهبندی
-
MSL
-


