نوع
Low Pass
ارتفاع
0.037" (0.95mm)
سری
EMIFIL®, NFA21
فعلی
20 mA
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | EMI/RFI Filters (LC, RC Networks) |
| تولیدکننده | Murata Electronics |
| نوع | Low Pass |
| ارتفاع | 0.037" (0.95mm) |
| سری | EMIFIL®, NFA21 |
| Values | - |
| فعلی | 20 mA |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| فناوری | LC |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Data Lines for Mobile Devices |
| Filter Order | 2nd |
| تولید کننده | Murata Electronics |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ESD Protection | No |
| بسته / مورد | 0805 (2012 Metric), Array, 10 PC Pad |
| ولتاژ - نامی | 10V |
| اندازه / ابعاد | 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) |
| Attenuation Value | 30dB @ 500MHz |
| تعداد کانالها | 4 |
| شماره محصول پایه | NFA21SL |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| Center / Cutoff Frequency | 50MHz (Cutoff) |
| Resistance - Channel (Ohms) | - |
بستهبندی
-
MSL
-


