نوع
Wirewound
سری
1900R
بسته بندی
Box
حفاظت
Unshielded
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Fixed Inductors |
| تولیدکننده | Murata Power Solutions Inc. |
| نوع | Wirewound |
| سری | 1900R |
| امتیازها | - |
| Q @ Freq | - |
| بسته بندی | Box |
| حفاظت | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 1.5 mH |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته / مورد | Radial, Vertical Cylinder |
| Material - Core | - |
| اندازه / ابعاد | 0.472" Dia (12.00mm) |
| شماره محصول پایه | 19R |
| مقاومت DC (DCR) | 1.2Ohm Max |
| رتبه فعلی (آمپر) | 630 mA |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.827" (21.00mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 95°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | Radial Lead |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 1 kHz |
بستهبندی
-
MSL
-


