نوع
Invasive
سری
5500
وزن
0.004 lb (1.70 g)
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Current Sense Transformers |
| تولیدکننده | Murata Power Solutions Inc. |
| نوع | Invasive |
| سری | 5500 |
| وزن | 0.004 lb (1.70 g) |
| امتیازها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| اندوکتانس | 3.8 mH |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Murata Power Solutions Inc. |
| Current Ratio | - |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ET (Volt-Time) | - |
| محدوده فرکانس | 50kHz ~ 500kHz |
| اندازه / ابعاد | 0.575" L x 0.496" W (14.60mm x 12.60mm) |
| سبک خاتمه | - |
| شماره محصول پایه | 55 |
| مقاومت DC (DCR) | 2.3mOhm Primary, 350mOhm Secondary |
| رتبه فعلی (آمپر) | 15 A |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.280" (7.10mm) |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1:1:50 |
بستهبندی
-
MSL
-


