سری
78250J
وزن
0.002 lb (0.91 g)
بسته بندی
Tube
اندوکتانس
2 mH
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Specialty Transformers |
| تولیدکننده | Murata Power Solutions Inc. |
| سری | 78250J |
| وزن | 0.002 lb (0.91 g) |
| بسته بندی | Tube |
| اندوکتانس | 2 mH |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Murata Power Solutions Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| اندازه / ابعاد | 0.354" L x 0.375" W (9.00mm x 9.52mm) |
| شماره محصول پایه | 78250 |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.260" (6.60mm) |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | MAX250, MAX251 |
بستهبندی
-
MSL
-

