سری
786
بسته بندی
Tube
اندوکتانس
500µH
وضعیت قطعه
Not For New Designs
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pulse Transformers |
| تولیدکننده | Murata Power Solutions Inc. |
| سری | 786 |
| بسته بندی | Tube |
| اندوکتانس | 500µH |
| وضعیت قطعه | Not For New Designs |
| تولید کننده | Murata Power Solutions Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| ET (Volt-Time) | 10VµS |
| اندازه / ابعاد | 0.375" L x 0.354" W (9.52mm x 9.00mm) |
| Transformer Type | General Purpose |
| شماره محصول پایه | 78615 |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.250" (6.35mm) |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C |
| Turns Ratio - Primary:Secondary | 1CT:1CT |
بستهبندی
-
MSL
-


