سرعت
66MHz
سری
MOD
RAM Size
32KB
بسته بندی
Bulk
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules |
| تولیدکننده | NetBurner Inc. |
| سرعت | 66MHz |
| سری | MOD |
| RAM Size | 32KB |
| بسته بندی | Bulk |
| Flash Size | 256KB |
| وضعیت قطعه | Active |
| Co-Processor | - |
| تولید کننده | NetBurner Inc. |
| نوع کانکتور | 40 Pin |
| Core Processor | ColdFire 5213 |
| اندازه / ابعاد | 2.240" L x 0.700" W (56.90mm x 17.78mm) |
| نوع ماژول/برد | MPU Core |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
بستهبندی
-
MSL
-

