سرعت
147.5MHz
RAM Size
8.064MB
بسته بندی
Bulk
Flash Size
512KB
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microcontrollers, Microprocessor, FPGA Modules |
| تولیدکننده | NetBurner Inc. |
| سرعت | 147.5MHz |
| سری | - |
| RAM Size | 8.064MB |
| بسته بندی | Bulk |
| Flash Size | 512KB |
| وضعیت قطعه | Active |
| Co-Processor | - |
| تولید کننده | NetBurner Inc. |
| نوع کانکتور | RJ-45, 2x50 Header |
| Core Processor | ColdFire 5270 |
| اندازه / ابعاد | 2.600" L x 2.000" W (66.04mm x 50.80mm) |
| نوع ماژول/برد | MCU, Ethernet Core |
| شماره محصول پایه | MOD5270 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
بستهبندی
-
MSL
-


