سری
74HC
تابع
Parallel or Serial to Serial
بسته بندی
Tube
Logic Type
Shift Register
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Shift Registers |
| تولیدکننده | Nexperia USA Inc. |
| سری | 74HC |
| تابع | Parallel or Serial to Serial |
| بسته بندی | Tube |
| Logic Type | Shift Register |
| نوع خروجی | Push-Pull |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Nexperia USA Inc. |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته / مورد | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| ولتاژ - تأمین | 2V ~ 6V |
| Number of Elements | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-DIP |
| Number of Bits per Element | 8 |
بستهبندی
-
MSL
-


