بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
وضعیت قطعه
Active
برنامهها
USB, Type-C Controller
تولید کننده
Nexperia USA Inc.
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Management - Specialized |
| تولیدکننده | Nexperia USA Inc. |
| نمره | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | USB, Type-C Controller |
| تولید کننده | Nexperia USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 16-WQFN Exposed Pad |
| فعلی - تأمین | 4mA |
| ولتاژ - تأمین | 3.3V ~ 23V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 16-HWQFN (4x4) |
بستهبندی
-
MSL
-


