نوع
Molded
سری
CA55 D
ویژگیها
General Purpose
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Tantalum - Polymer Capacitors |
| تولیدکننده | NextGen Components |
| نوع | Molded |
| سری | CA55 D |
| امتیازها | - |
| ویژگیها | General Purpose |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| ظرفیت | 470 µF |
| وضعیت قطعه | Active |
| فاصله بین خطوط | - |
| تولید کننده | NextGen Components |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 2917 (7343 Metric) |
| ولتاژ - نامی | 6.3 V |
| عمر @ دما. | - |
| اندازه / ابعاد | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.122" (3.10mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 125°C |
| Manufacturer Size Code | D |
| مقاومت سری معادل (ESR) | 100mOhm |
بستهبندی
-
MSL
-


