سری
UUG
امتیازها
AEC-Q200
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
تحمل
±20%
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Aluminum Electrolytic Capacitors |
| تولیدکننده | Nichicon |
| سری | UUG |
| امتیازها | AEC-Q200 |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| تحمل | ±20% |
| ظرفیت | 68 µF |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Automotive |
| فاصله بین خطوط | - |
| قطبش | Polar |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | Radial, Can - SMD |
| ولتاژ - نامی | 200 V |
| عمر @ دما. | 2000 Hrs @ 85°C |
| اندازه / ابعاد | 0.630" Dia (16.00mm) |
| ارتفاع - نشسته (حداکثر) | 0.886" (22.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| Surface Mount Land Size | 0.673" L x 0.673" W (17.10mm x 17.10mm) |
| Ripple Current @ Low Frequency | 505 mA @ 120 Hz |
| Ripple Current @ High Frequency | 808 mA @ 10 kHz |
| مقاومت سری معادل (ESR) | - |
بستهبندی
-
MSL
-

