RPM
14400 RPM
صدا
80.5dB(A)
عرض
80.00mm
سری
UltraFlo
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | Nidec Components Corporation |
| RPM | 14400 RPM |
| صدا | 80.5dB(A) |
| عرض | 80.00mm |
| سری | UltraFlo |
| وزن | - |
| Air Flow | 173.4 CFM (4.86m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial (Dual) |
| ویژگیها | Locked Rotor Protection, PWM Control, Speed Sensor (Tach) |
| بسته بندی | Tray |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 4 Wire Leads per Fan |
| Bearing Type | Ball |
| توان (وات) | 171.6 W |
| Voltage Range | 10.8 ~ 13.2VDC |
| سازمان تأیید | - |
| Static Pressure | 6.038 in H2O (1504.0 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| عمر @ دما. | 70000 Hrs @ 40°C |
| Material - Blade | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| مواد - قاب | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| اندازه / ابعاد | Square - 80mm L x 80mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| رتبه فعلی (آمپر) | 14.3A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


