سری
CL-DA
مدار
SPST-NO
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT)
Pretravel
0.014" (0.35mm)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Limit Switches |
| تولیدکننده | Nidec Components Corporation |
| سری | CL-DA |
| مدار | SPST-NO |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) |
| Pretravel | 0.014" (0.35mm) |
| Overtravel | 0.079" (2.0mm) |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Nidec Components Corporation |
| نوع عملگر | Overtravel Plunger |
| نوع نصب | Surface Mount, Right Angle |
| Release Force | - |
| Electrical Life | 50,000 Cycles |
| Mechanical Life | - |
| Operating Force | 76gf |
| Switch Function | Off-Mom |
| سبک خاتمه | Gull Wing |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| Operating Position | 0.134" (3.4mm) |
| شماره محصول پایه | CL-DA-1 |
| Differential Travel | - |
| رتبه ولتاژ - DC | 12 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 100mA (DC) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
بستهبندی
-
MSL
-


