RoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
RPM
20 RPM
نوع
DC Motor
سری
LC20G
وزن
0.133 lb (60.33 g)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Motors - AC, DC |
| تولیدکننده | Nidec Components Corporation |
| RPM | 20 RPM |
| نوع | DC Motor |
| سری | LC20G |
| وزن | 0.133 lb (60.33 g) |
| ویژگیها | - |
| تابع | Gearmotor |
| بسته بندی | Tray |
| Motor Type | - |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| Encoder Type | - |
| تولید کننده | Nidec Components Corporation |
| توان - نامی | - |
| سازمان تأیید | - |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| قطر - شافت | 0.118" (3.00mm) |
| اندازه / ابعاد | Round - 0.787" Dia (20.00mm) |
| سبک خاتمه | Screw Terminal |
| شماره محصول پایه | LC20G |
| Gear Reduction Ratio | 300 |
| فاصله سوراخهای نصب | 0.205" (5.20mm) |
| دمای عملیاتی | - |
| طول - شفت و بلبرینگ | 0.276" (7.00mm) |
| Torque - Rated (oz-in / mNm) | 3.47 / 24.5 |
| Torque - Max Momentary (oz-in / mNm) | - |
بستهبندی
-
MSL
-

