بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
وضعیت قطعه
Active
برنامهها
Earth Leakage Detector
تولید کننده
Nisshinbo Micro Devices Inc.
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Power Management - Specialized |
| تولیدکننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نمره | - |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Earth Leakage Detector |
| تولید کننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 16-LSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| فعلی - تأمین | 470µA |
| ولتاژ - تأمین | 4V ~ 5.5V |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | SSOP-16-BD |
بستهبندی
-
MSL
-


