IIP3
60dBm
مدار
SPDT
RF Type
802.11a/b/g/n/ac, LTE
ویژگیها
DC Blocked
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Switches |
| تولیدکننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| IIP3 | 60dBm |
| P1dB | - |
| سری | - |
| مدار | SPDT |
| RF Type | 802.11a/b/g/n/ac, LTE |
| ویژگیها | DC Blocked |
| توپولوژی | - |
| Impedance | 50Ohm |
| Isolation | 27dB |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| افت درج | 0.45dB |
| بسته / مورد | 14-XFQFN Exposed Pad |
| Test Frequency | 5.85GHz |
| محدوده فرکانس | 6GHz |
| ولتاژ - تأمین | 2.5V ~ 5V |
| شماره محصول پایه | NJG1814 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 14-EQFN (1.6x1.6) |
بستهبندی
-
MSL
-


