نوع
Standard (General Purpose)
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
نوع خروجی
Open-Collector
وضعیت قطعه
Obsolete
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Comparators |
| تولیدکننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نوع | Standard (General Purpose) |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Hysteresis | - |
| نوع خروجی | Open-Collector |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | SC-74A, SOT-753 |
| CMRR, PSRR (Typ) | - |
| Number of Elements | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| Current - Output (Typ) | 6mA @ 5V |
| Propagation Delay (Max) | - |
| بسته دستگاه تأمین کننده | SOT-23-5 (MTP5) |
| Current - Quiescent (Max) | - |
| Current - Input Bias (Max) | 0.25µA @ 5V |
| Voltage - Input Offset (Max) | 7mV @ 5V |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 2.5V ~ 7V |
بستهبندی
-
MSL
-


