Gain
24dB
P1dB
-13dBm
RF Type
GNSS, LNA
فرکانس
1.164GHz ~ 1.3GHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Amplifiers |
| تولیدکننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Gain | 24dB |
| P1dB | -13dBm |
| سری | - |
| RF Type | GNSS, LNA |
| فرکانس | 1.164GHz ~ 1.3GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | Nisshinbo Micro Devices Inc. |
| Noise Figure | 0.7dB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 6-XFDFN |
| Test Frequency | 1.278GHz |
| فعلی - تأمین | 4.5mA |
| ولتاژ - تأمین | 1.5V ~ 3.7V |
| بسته دستگاه تأمین کننده | EPFFP6-FA |
بستهبندی
-
MSL
-


