RPM
2900 RPM
صدا
41.0dB
عرض
38.00mm
سری
11938MB
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | AC Fans |
| تولیدکننده | NMB Technologies Corporation |
| RPM | 2900 RPM |
| صدا | 41.0dB |
| عرض | 38.00mm |
| سری | 11938MB |
| وزن | - |
| Air Flow | 102.0 CFM (2.86m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | - |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Terminals |
| Bearing Type | Ball |
| تولید کننده | NMB Technologies Corporation |
| توان (وات) | 14.00W |
| Voltage Range | - |
| سازمان تأیید | - |
| Static Pressure | 0.280 in H2O (69.7 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 230VAC |
| عمر @ دما. | 100000 Hrs @ 25°C |
| Material - Blade | Plastic |
| مواد - قاب | Aluminum |
| اندازه / ابعاد | Square - 119mm L x 119mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| رتبه فعلی (آمپر) | 0.100A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


