RPM
1950 RPM
صدا
26.5dB
عرض
39.00mm
سری
12539JA
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DC Brushless Fans (BLDC) |
| تولیدکننده | NMB Technologies Corporation |
| RPM | 1950 RPM |
| صدا | 26.5dB |
| عرض | 39.00mm |
| سری | 12539JA |
| Air Flow | 57.3 CFM (1.60m³/min) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| ویژگیها | Auto Restart |
| بسته بندی | Box |
| وضعیت قطعه | Active |
| فسخ | 2 Wire Leads |
| Bearing Type | Ball |
| توان (وات) | 1.08 W |
| Voltage Range | 7 ~ 13.8VDC |
| سازمان تأیید | - |
| Static Pressure | 0.120 in H2O (29.9 Pa) |
| ولتاژ - نامی | 12VDC |
| عمر @ دما. | 100000 Hrs @ 25°C |
| Material - Blade | Plastic |
| مواد - قاب | Plastic |
| اندازه / ابعاد | Square - 125.4mm L x 125.4mm H |
| محافظت در برابر نفوذ | - |
| شماره محصول پایه | 12539JA |
| رتبه فعلی (آمپر) | 0.090A |
| دمای عملیاتی | 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C) |
بستهبندی
-
MSL
-


