GPIO
32
نوع
TxRx + MCU
پروتکل
GPS
فرکانس
700MHz ~ 2.2GHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Transceiver ICs |
| تولیدکننده | Nordic Semiconductor ASA |
| GPIO | 32 |
| نوع | TxRx + MCU |
| سری | - |
| پروتکل | GPS |
| فرکانس | 700MHz ~ 2.2GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Modulation | - |
| اندازه حافظه | 1MB Flash, 256kB RAM |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| حساسیت | -114dBm |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 127-PowerTFLGA Module |
| Power - Output | 23dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 8Mbps |
| ولتاژ - تأمین | 3V ~ 5.5V |
| Serial Interfaces | I2C, SPI, UART |
| RF Family/Standard | Cellular |
| شماره محصول پایه | NRF9160 |
| Current - Receiving | - |
| DigiKey قابل برنامهریزی | Not Verified |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| Current - Transmitting | - |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 127-LGA (16x10.5) |
بستهبندی
-
MSL
-


