نمره
Automotive
خروجی
0.4 V ~ 4.65 V
سری
NSPAS5N
دقت
±1.5%
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pressure Sensors, Transducers |
| تولیدکننده | NOVOSENSE |
| نمره | Automotive |
| خروجی | 0.4 V ~ 4.65 V |
| سری | NSPAS5N |
| دقت | ±1.5% |
| ویژگیها | Temperature Compensated |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| Port Size | - |
| Port Style | No Port |
| نوع خروجی | Analog Voltage |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Board Mount |
| تولید کننده | NOVOSENSE |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Pressure Type | Absolute |
| صلاحیت | AEC-Q100 |
| بسته / مورد | 8-SMD Module |
| Maximum Pressure | 145.04PSI (1000kPa) |
| ولتاژ - تأمین | 4.5V ~ 5.5V |
| سبک خاتمه | SMD (SMT) Tab |
| Operating Pressure | 1.45PSI ~ 16.68PSI (10kPa ~ 115kPa) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 130°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-SOP |
بستهبندی
-
MSL
-

