سری
ChipCorder®
Duration
4 ~ 8 Min
ویژگیها
Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control
رابط
SPI
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Voice Record and Playback |
| تولیدکننده | Nuvoton Technology Corporation |
| سری | ChipCorder® |
| Duration | 4 ~ 8 Min |
| ویژگیها | Auto Mute, Automatic Gain Control, Volume Control |
| رابط | SPI |
| Messaging | Multiple |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| Input Signal | Analog - Single Ended, Microphone |
| تولید کننده | Nuvoton Technology Corporation |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Output Signal | Analog - Single Ended, Analog Differential, PWM Speaker Output |
| بسته / مورد | 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) |
| Oscillator Type | Internal/External |
| Filter Pass Band | 1.7 ~ 3.4kHz |
| ولتاژ - تأمین | 2.7 V ~ 3.3 V |
| Sampling Frequency | 4 ~ 8kHz |
| DigiKey قابل برنامهریزی | - |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 70°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 28-TSOP |
بستهبندی
-
MSL
-


