بسته بندی
Tape & Reel (TR)
وضعیت قطعه
Active
برنامهها
Converter, DDR Bus Termination Regulator
تولید کننده
Nuvoton Technology Corporation
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Special Purpose Regulators |
| تولیدکننده | Nuvoton Technology Corporation |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | Converter, DDR Bus Termination Regulator |
| تولید کننده | Nuvoton Technology Corporation |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| ولتاژ - ورودی | 1V ~ 5.5V |
| ولتاژ - خروجی | - |
| تعداد خروجیها | 1 |
| شماره محصول پایه | NCT3101 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 8-SOIC |
بستهبندی
-
MSL
-


