دقت
±3°C(Max)
تابع
Temp Monitoring System (Sensor)
توپولوژی
ADC, Comparator, Register Bank
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Thermal Management |
| تولیدکننده | Nuvoton Technology Corporation |
| سری | - |
| دقت | ±3°C(Max) |
| تابع | Temp Monitoring System (Sensor) |
| توپولوژی | ADC, Comparator, Register Bank |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Output Fan | No |
| نوع خروجی | I2C/SMBus |
| وضعیت قطعه | Active |
| نوع سنسور | Internal |
| تولید کننده | Nuvoton Technology Corporation |
| Output Alarm | Yes |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | SC-74A, SOT-753 |
| ولتاژ - تأمین | 3.3V |
| شماره محصول پایه | NCT7717 |
| Sensing Temperature | -40°C ~ 125°C |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | SOT-23-5 |
بستهبندی
-
MSL
-


