نوع
PCM
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
وضعیت قطعه
Active
Sigma Delta
No
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | CODECS |
| تولیدکننده | Nuvoton Technology Corporation |
| نوع | PCM |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| وضعیت قطعه | Active |
| Sigma Delta | No |
| تولید کننده | Nuvoton Technology Corporation |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Data Interface | PCM Audio Interface |
| بسته / مورد | 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Resolution (Bits) | 8 b |
| شماره محصول پایه | W681310 |
| Number of ADCs / DACs | 1 / 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 20-SOP |
| Voltage - Supply, Analog | 2.7V ~ 5.25V |
| Voltage - Supply, Digital | 2.7V ~ 5.25V |
| S/N Ratio, ADCs / DACs (db) Typ | - |
| Dynamic Range, ADCs / DACs (db) Typ | - |
بستهبندی
-
MSL
-


