Gain
31.9dB
فرکانس
2.1GHz ~ 2.9GHz
بسته بندی
Bulk
فناوری
LDMOS
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF FETs, MOSFETs |
| تولیدکننده | NXP Semiconductors |
| Gain | 31.9dB |
| سری | - |
| فرکانس | 2.1GHz ~ 2.9GHz |
| بسته بندی | Bulk |
| فناوری | LDMOS |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP Semiconductors |
| Noise Figure | - |
| Configuration | Dual |
| Current - Test | 157 mA |
| بسته / مورد | TO-270-17 Variant, Flat Leads |
| Power - Output | 3.2W |
| Voltage - Test | 28 V |
| ولتاژ - نامی | 65 V |
| رتبه فعلی (آمپر) | 10µA |
| بسته دستگاه تأمین کننده | TO-270WB-17 |
بستهبندی
-
MSL
-

