نمره
Automotive
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
وضعیت قطعه
Active
قدرت - حداکثر
250 mW
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Single, Pre-Biased Bipolar Transistors |
| تولیدکننده | Nexperia USA Inc. |
| نمره | Automotive |
| سری | - |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Active |
| قدرت - حداکثر | 250 mW |
| تولید کننده | Nexperia USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | AEC-Q100 |
| بسته / مورد | 3-XFDFN |
| Transistor Type | NPN - Pre-Biased |
| مقاومتها شامل شدهاند | R1 and R2 |
| شماره محصول پایه | PDTC124 |
| Resistor - Base (R1) | 22 kOhms |
| فرکانس - انتقال | 230 MHz |
| بسته دستگاه تأمین کننده | DFN1006B-3 |
| مقاومت - پایه امیتر (R2) | 47 kOhms |
| اشباع Vce (حداکثر) @ Ib, Ic | 150mV @ 500µA, 10mA |
| Current - Collector (Ic) (Max) | 100 mA |
| جاری - قطع کننده جمعآوری (حداکثر) | 1µA |
| تقویت جریان DC (hFE) (حداقل) @ Ic, Vce | 80 @ 5A, 5V |
| Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) | 50 V |
بستهبندی
-
MSL
-

