موجودتصاویر فقط برای مرجع
نوع
Car Signal Processor
رابط
I2C, I2S, LSB, SPDIF
بسته بندی
Tray
وضعیت قطعه
Obsolete
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DSP (Digital Signal Processors) |
| تولیدکننده | NXP Semiconductors |
| نوع | Car Signal Processor |
| سری | - |
| رابط | I2C, I2S, LSB, SPDIF |
| بسته بندی | Tray |
| Clock Rate | - |
| On-Chip RAM | - |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP Semiconductors |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| بسته / مورد | 80-BQFP |
| Voltage - Core | 3.30V |
| Non-Volatile Memory | - |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 80-PQFP (14x20) |
بستهبندی
-
MSL
-

