سری
74AUP
بسته بندی
Bulk
Logic Type
Buffer, Non-Inverting
نوع خروجی
Open Drain, Push-Pull
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Buffers, Drivers, Receivers, Transceivers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| سری | 74AUP |
| بسته بندی | Bulk |
| نوع ورودی | - |
| Logic Type | Buffer, Non-Inverting |
| نوع خروجی | Open Drain, Push-Pull |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 6-XFDFN |
| ولتاژ - تأمین | 0.8V ~ 3.6V |
| Number of Elements | 2 |
| شماره محصول پایه | 74AUP2G3407 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 6-XSON (1.45x1) |
| جاری - خروجی بالا، پایین | -, 4mA; 4mA, 4mA |
| Number of Bits per Element | 1 |
بستهبندی
-
MSL
-


