Gain
19.5dB
P1dB
-14dBm
RF Type
Galileo, GLONASS, GPS
فرکانس
1575.42MHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Amplifiers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| Gain | 19.5dB |
| P1dB | -14dBm |
| سری | - |
| RF Type | Galileo, GLONASS, GPS |
| فرکانس | 1575.42MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Last Time Buy |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| Noise Figure | 1.2dB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 6-XFDFN |
| Test Frequency | 1.559GHz ~ 1.61GHz |
| فعلی - تأمین | 12.8mA |
| ولتاژ - تأمین | 1.5V ~ 2.85V |
| شماره محصول پایه | BGU7008 |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 6-XSON, SOT886 (1.45x1) |
بستهبندی
-
MSL
-


