فرکانس
304MHz, 315MHz, 426MHz, 434MHz, 868MHz, 915MHz
بسته بندی
Bulk
وضعیت قطعه
Not For New Designs
حساسیت
-104dBm
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Receivers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| سری | - |
| ویژگیها | - |
| فرکانس | 304MHz, 315MHz, 426MHz, 434MHz, 868MHz, 915MHz |
| بسته بندی | Bulk |
| اندازه حافظه | - |
| وضعیت قطعه | Not For New Designs |
| حساسیت | -104dBm |
| برنامهها | General Data Transfer |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Data Interface | PCB, Surface Mount |
| بسته / مورد | 32-LQFP |
| نرخ داده (حداکثر) | 22.4kBaud |
| ولتاژ - تأمین | 2.7V ~ 3.6V, 4.5V ~ 5.5V |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| شماره محصول پایه | MC335 |
| Current - Receiving | 10.3mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| Modulation or Protocol | FSK, OOK |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 32-LQFP (5x5) |
بستهبندی
-
MSL
-


