نمره
Automotive
تابع
Controller - Commutation, Direction Management
رابط
SPI
بسته بندی
Tube
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Motor Drivers, Controllers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| نمره | Automotive |
| سری | - |
| تابع | Controller - Commutation, Direction Management |
| رابط | SPI |
| بسته بندی | Tube |
| فناوری | NMOS |
| وضعیت قطعه | Active |
| برنامهها | - |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | 54-SSOP (0.295", 7.50mm Width) Exposed Pad |
| ولتاژ - بار | - |
| Step Resolution | - |
| فعلی - خروجی | - |
| ولتاژ - تأمین | 6V ~ 58V |
| شماره محصول پایه | MC33937 |
| Motor Type - AC, DC | Brushless DC (BLDC) |
| Motor Type - Stepper | - |
| پیکربندی خروجی | Pre-Driver - Half Bridge (3) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 135°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 54-SOIC-EP |
بستهبندی
-
MSL
-


