سری
56F8xxx
رابط
I2C, SCI, SPI
بسته بندی
Tray
Clock Rate
100MHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | DSP (Digital Signal Processors) |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| نوع | - |
| نمره | - |
| سری | 56F8xxx |
| رابط | I2C, SCI, SPI |
| بسته بندی | Tray |
| Clock Rate | 100MHz |
| On-Chip RAM | 12kB |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| صلاحیت | - |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| بسته / مورد | 64-LQFP |
| Voltage - Core | 3.30V |
| شماره محصول پایه | MC56F81748 |
| Non-Volatile Memory | FLASH (64kB) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 64-LQFP (10x10) |
بستهبندی
-
MSL
-


