GPIO
29
نوع
TxRx + MCU
سری
MCX W71
پروتکل
Bluetooth v5.3, Matter, Thread, Zigbee®
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Transceiver ICs |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| GPIO | 29 |
| نوع | TxRx + MCU |
| نمره | - |
| سری | MCX W71 |
| پروتکل | Bluetooth v5.3, Matter, Thread, Zigbee® |
| فرکانس | - |
| بسته بندی | Bulk |
| Modulation | 2FSK, GFSK, GMSK, MSK |
| اندازه حافظه | 1MB Flash, 128kB RAM |
| وضعیت قطعه | Active |
| حساسیت | -106dBm |
| نوع نصب | Surface Mount, Wettable Flank |
| صلاحیت | - |
| بسته / مورد | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Power - Output | 10dBm |
| نرخ داده (حداکثر) | 2Mbps |
| ولتاژ - تأمین | 1.8V ~ 1.98V |
| Serial Interfaces | ADC, CANbus, GPIO, I2C, SPI, UART |
| RF Family/Standard | 802.15.4, Bluetooth |
| شماره محصول پایه | MCXW716 |
| Current - Receiving | 3.69mA ~ 10.01mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C (TA) |
| Current - Transmitting | 3.75mA ~ 20.99mA |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 48-HVQFN (7x7) |
بستهبندی
-
MSL
-


