RoHS / انطباقتصاویر فقط برای مرجع
Gain
16dB
P1dB
27.5dBm
RF Type
LTE, TDS-CDMA, W-CDMA
فرکانس
1.5GHz ~ 2.7GHz
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RF Amplifiers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| Gain | 16dB |
| P1dB | 27.5dBm |
| سری | - |
| RF Type | LTE, TDS-CDMA, W-CDMA |
| فرکانس | 1.5GHz ~ 2.7GHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| Noise Figure | 1.7dB |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته / مورد | TO-243AA |
| Test Frequency | 2.14GHz |
| فعلی - تأمین | 215mA |
| ولتاژ - تأمین | 5V |
| شماره محصول پایه | MMG20 |
| بسته دستگاه تأمین کننده | SOT-89A |
بستهبندی
-
MSL
-

