USB
USB 2.0 (3)
SATA
SATA 3Gbps (2)
سرعت
1.333GHz
سری
MPC85xx
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Microprocessors |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| USB | USB 2.0 (3) |
| SATA | SATA 3Gbps (2) |
| سرعت | 1.333GHz |
| سری | MPC85xx |
| اترنت | 10/100/1000Mbps (2) |
| بسته بندی | Bulk |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Voltage - I/O | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Core Processor | PowerPC e500 |
| بسته / مورد | 783-BBGA, FCBGA |
| RAM Controllers | DDR2, DDR3 |
| Co-Processors/DSP | Security; SEC |
| Security Features | Cryptography |
| Additional Interfaces | DUART, I2C, MMC/SD, PCI, SPI |
| Graphics Acceleration | No |
| دمای عملیاتی | 0°C ~ 105°C (TA) |
| بسته دستگاه تأمین کننده | 783-FCPBGA (29x29) |
| Number of Cores/Bus Width | 1 Core, 32-Bit |
| Display & Interface Controllers | - |
بستهبندی
-
MSL
-


