خروجی
0 mV ~ 40 mV (10V)
سری
MPX2202
ویژگیها
Temperature Compensated
بسته بندی
Tape & Reel (TR)
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | Pressure Sensors, Transducers |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| خروجی | 0 mV ~ 40 mV (10V) |
| سری | MPX2202 |
| دقت | - |
| ویژگیها | Temperature Compensated |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) |
| Port Size | Male - 0.13" (3.17mm) Tube |
| Port Style | Barbless |
| نوع خروجی | Wheatstone Bridge |
| وضعیت قطعه | Obsolete |
| برنامهها | Board Mount |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| نوع نصب | Surface Mount |
| Pressure Type | Vented Gauge |
| بسته / مورد | 8-SMD, Gull Wing, Top Port |
| Maximum Pressure | 58.02PSI (400kPa) |
| ولتاژ - تأمین | 10V ~ 16V |
| سبک خاتمه | Gull Wing |
| Operating Pressure | 29.01PSI (200kPa) |
| شماره محصول پایه | MPXV2 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 125°C |
| بسته دستگاه تأمین کننده | - |
بستهبندی
-
MSL
-


