فرکانس
13.56MHz
بسته بندی
Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel®
استانداردها
ISO 15693, NFC
نوع حافظه
Read/Write
مطابق RoHS
چرا ما
ضمانت کیفیت
تضمین کیفیت
ایمن ESD
محافظت ضد استاتیک
ارسال جهانی
ارسال سریع
پاسخ سریع
درخواست سریع
درخواست قیمت
قیمت نمایش داده نمیشود؟ یک درخواست بفرستید، فوراً پاسخ میدهیم.
حداقل سفارش1 عدد
بستهبندی حرفهای
بستهبندی اصلی
مهر و موم کارخانه، سینی ESD
محافظت با رطوبتگیر
کارت نشانگر رطوبت و سیلیکاژل شامل
مهر و موم خلاء
کیسه مانع رطوبت، پر شده با نیتروژن
بستهبندی ایمن
فوم ضد لرزش، برچسب ضد ضربه
| پارامتر | مقدار |
|---|---|
| دستهبندی | RFID Transponders, Tags |
| تولیدکننده | NXP USA Inc. |
| سبک | - |
| سری | - |
| فرکانس | 13.56MHz |
| بسته بندی | Tape & Reel (TR) || Cut Tape (CT) || Digi-Reel® |
| استانداردها | ISO 15693, NFC |
| فناوری | - |
| نوع حافظه | Read/Write |
| وضعیت قطعه | Active |
| تولید کننده | NXP USA Inc. |
| Writable Memory | 16kb (User) |
| اندازه / ابعاد | 0.071" L x 0.102" W (1.80mm x 2.60mm) |
| شماره محصول پایه | NTP53121 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
بستهبندی
-
MSL
-


